Незвичайний та ексклюзивний подарунок "Релакс Набір" - це ідеальна комбінація засобів, що створюють атмосферу затишку та спокою. Цей набір дарує можливість насолодитися відпочинком і розслабленням після напруженого дня.

Перше, що зустрічає вас у цьому наборі, це натуральний карпатський трав'яний чай "Вечірній". Його аромат та смак перенесуть вас в спокійну атмосферу гірських пейзажів, розслабляючи ваше тіло та розчиняючи напругу.

Далі, ви знайдете вітамінний мед з солодкого соку хвої "Падовий" 2022 року сбору. Цей мед, зібраний з натуральних джерел, насичений корисними вітамінами та мікроелементами, які допомагають омолодити організм та зарядити його енергією.

Для повного релаксу і задоволення, у наборі є морська сіль для ванни "Релакс" з гірською лавандою і олією кедрового дерева. Цей ароматний продукт створений спеціально для того, щоб ви могли насолодитися спокійними та розслаблюючими ванними процедурами, звільняючись від втоми і напруги.

І на завершення, набір включає дві чашки ручної роботи з зображенням Українських гір: Говерли і Петроса, оздоблені сонцем з золота. Ці чашки не тільки додають вишуканості і стилю до вашого чаювання, але і нагадують вам про прекрасні гірські краєвиди, які варто відвідати для повноцінного відпочинку.

"Релакс Набір" - це ідеальний подарунок для тих, хто цінує здоров'я, комфорт та розслаблення. Даруйте цей набір близьким людям, і вони зможуть насолодитися моментами релакса та балансу в своєму житті.