Dovbush Vibe Tea – справжній карпатський чай з доставкою по всій Україні!

Натуральні чаї Ви не знайдете в супермаркеті. Тому ТМ “Dovbush” сбирає трави і ягоди для чайних соборів у екологічно чистому регіоні Трускавець.

Чому продукція TM Dovbush така якісна та корисна?

Всі трави збираються в навколишніх горах в екологічно чистому районі. Вивчаючи на власному досвіді властивості трав ми відібрали найкращі сполучення та найкорисніші інгредієнти. До того ж збір відбувається в той момент, коли трави містять найбільшу кількість вітамінів і поживних речовин.

Сушка трав проводиться не під прямими сонячними променями, щоб зберігати вітаміни. Ми відповідально ставимося до технології виробництва трав’яного чаю. Після закінчення процесу сушки трав’яні чаї зберігаються в спеціальних картонних коробках і фасується в процесі надходження замовлень.

Довбуш – корисні напої з Прикарпаття

Трави Карпат роблять чай гарним та корисним замінник чорного чаю. Як відомо, тим, хто має проблеми із засинанням не варто пити чорний перед сном – цей напій містить кофеїну більше, ніж звичайну каву.

Наприклад:

“Вечірній” (іван-чай, малина, меліса) допомагає заспокоїти нервову систему, підготуватися до сну і звільнитися смутку. Перенестися думками до лісу з гірськими річками та неймовірними ароматами.  

Для очищення організму та поліпшення травних процесів підійде “Іван-чай”: який можна вживати щоденно, на відміну від багатьох трав’яних зборів. Також його часто використовують як похмільний засіб для детоксикації.

Чай “Квітковий” з нашого асортименту сприяє зміцненню імунітету. Постійні покупці розповідають про антибактеріальний, протизапальний та знеболюючий ефект. Ми також неодноразову помічали такі особливості. Збори трав і ягід здавна відомі своїми лікувальними властивостями. Ми вибрали найоптимальніший склад, який також відрізнявся й приємним смаком.

“Ягідний круїз” містить ягоди ожини у складі, які гарно втамовують спрагу, мають жарознижувальні властивості, їх рекомендують при гострих респіраторних захворюваннях та пневмонії.

Серед лікарських рослин, які ми використали в наших зборах, є і трави, які мають тонізуючі властивості. Чай з них стимулює імунітет, підвищує витривалість і налаштовує на робочий лад. Карпатський трав’яний чай – добрий ранковий і напій під час обідньої перерви.

Ви також можете придбати набори з медом та асорті в зручних коробочках на подарунок або для себе. Адже чай – це завжди гарна ідея, а чай з Карпат – це колоритно, смачно та корисно.

В нашому інтернет-магазині ви знайдете справжній карпатський чай, зібраний в мальовничих карпатських горах. Змішані в різних пропорціях і поєднаннях трави є основою лікувального карпатського чаю. Трави допомагають впоратися з хворобами, довести до ладу весь організм людини. Чай з трав можна приймати як профілактичний засіб і заради задоволення. Складно знайти аналоги з такими ж властивостями. Та й годі шукати, замовляйте смачний і корисний карпатський чай, зібраний дбайливими руками на нашому сайті.

Приємного чаювання! ☕️